Program

Aneb co bez vás bude vaše dítě celý den dělat?

Denní program

V průběhu dne se vystřídají různé aktivity. Ty se snažíme zařazovat vyváženě tak, aby se děti plně soustředily na každou z nich. Jednotlivé části programu se běžně přizpůsobují ročnímu období, aktuálnímu počasí, nadcházejícím svátkům (Vánoce, Velikonoce) a podobně. Výjimkou také  výlety do přírody, zájmových center, divadel či podobné události. O těchto výletech budou rodiče informováni vždy v dostatečném předstihu.

Následující přibližný harmonogram Vám nastíní, jak vypadá obyčejný den u nás. Časně ráno k nám začínají přicházet první rodiče s dětmi. Dopoledne zahrnuje svačinu a pohybové aktivity spojené se vzdělávací činností. Když počasí dovolí, trávíme část dopoledne pobytem venku. Poté následuje oběd, po němž děti odcházejí domů. 12:00 – 12:45 příchod dětí na odpolední blok s odpoledním spánkem. Po odpočinku následuje malá svačinka, volné hraní, vzdělávací činností či kolektivní hry. K pozdnímu odpoledni v 16:45 se rozloučíme s posledními dětmi a tím je náš den u konce.

Snažíme se vytvářet podmínky pro svobodný rozvoj každého jednotlivce, respektujeme jeho individualitu, podporujeme tvůrčí iniciativu.

Vzdělávání

Čím je naše zařízení unikátní? Za prvé….

Vybudovali jsme skvěle fungující, zábavné a zkušenými lektory řízené prostředí, ve kterém se bude každé dítě již po krátké chvíli cítit skvěle a uvolněně. Každý den se odehrává podle stejného harmonogramu. Nicméně i přesto můžeme zaručit, že každá chvíle strávená v našem dětském centru bude pro Vaše dítě jedinečná. Aktivní pohyb, odpočinek, učení i hraní. To vše pořád dokola a přece pokaždé jinak.

Jestliže chcete mít jistotu, že Vaše dítě vykročí do velkého světa opravdového života dobře připravené a se správnými návyky, neváhejte jej svěřit do naší péče.

Nabízíme dětem vstřícné, podnětné a obsahově bohaté vzdělávací prostředí v němž se mohou cítít bezpečně, radostně a spokojeně a které jim poskytuje možnost projevovat se, bavit, zaměstnávat a učit se přirozeně dětským způsobem.

Naše studio nabízí nadstandartní aktivity.

 • jednorázové i dlouhodobé hlídání dětí od 2,5 let se širokým spektrem zajímavých činností
 • hrátky s anglickým jazykem
 • kvalifikovaný personál, rodinné a přátelské prostředí, individuální přístup
 • půldenní veselé tématické bloky
 • kroužky
 • divadla, výlety, společné akce s rodiče
 • zábavné kreslení pro děti
 • prázdninové tématické tábory

Stravování

Respektujeme stravovací návyky rodiny. Každý má možnost donášky vlastního jídla nebo se domluvít na stravovaní dle nabízeného jídelníčku se společnosti MOSAICA CATERING.

Jídlo je podáváno 3x denně – přesnídávka, oběd, odpolední svačina. Celodenní pitný režim je zahrnut v ceně. Děti mají v průběhu celého dne přístup k pití (šťáva, čaj, voda) a mohou se tak napít dle vlastní potřeby.

Při stravování je respektována individuální potřeba jídla. Děti mají možnost volit množství jídla a nejsou do jídla nuceny. Na jídlo mají dostatek času – jíme ve stejný čas, ale ne ve stejném tempu.

Jak připravit dítě na první den u nás?

Připravujete své dítě na první den ve školce? V tom případě si prosím přečtěte informace o tom, jakými věcmi je vhodné budoucího předškoláka vybavit. Nic už pak nebude stát v cestě tomu, aby si Vaše dítě pobyt u nás náramně užilo.

 • Pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky. Dítě v tomto oděvu stráví většinu dne. Je proto velice důležité, aby se v něm dítě cítilo opravdu příjemně.
 • Přezůvky se světlou podrážkou, to znamená jakákoliv pohodlná obuv, kterou bude dítě nosit pouze ve třídě.
 • Oblečení pro pobyt venku. Přizpůsobit ročnímu období. Doporučujeme jedno oblečení na písek, kde se dítě může ušpinit a jiné na procházky.
 • Počasí bývá někdy nepřející, a proto by každý měl mít k dispozici pláštěnku.
 • U dětí člověk nikdy neví, co vyvedou nebo co se stane, a proto by se hodilo kompletní náhradní oblečení.
 • K odpolednímu spánku, uleháme v pyžamku!
 • I když není rýma, kapesník v kapse je i přesto prima.